KONST / Litografier / Offsetlitografier 16034494

nr 1603 4494

Göran Tull

(f. 1942), Sverige

Offsetlitografier, 2 st, "Bullens pilsnerkorv". Signerad, numrerad 50/100, daterad -03 cm, yttermått inklusive ram: 71x51 cm

Kondition: En saknar glas, skadad

Göran Tull, svensk målare född i Stockholm 1942.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 mars 2024
kl 18:27:35

1/3 05:06:10 1      500 kr
4/3 18:01:11 2      Vinnande bud

Göran Tull

Läs mer om Göran Tull